KAZET - Zaklad drzewny Polski Angielski Niemiecki
O FIRMIE
   Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Podstawą produkcji firmy KAZET Sp. z o. o. są meble ogrodowe, sosnowa płyta meblowa oraz inne wyroby z drewna sosnowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i ich potrzebom proponujemy komplety ogrodowe, pojedyncze meble (stoły drewniane, ławki drewniane, ławostoły), jak również umożliwiamy pełną swobodę w zestawianiu własnych kompozycji mebli ogrodowych.

Sztandarowym produktem naszej oferty stały się meble ogrodowe – sosnowe, głównie komplety piwne (stoły i ławy drewniane), których większość eksportowana jest na rynek zachodni. Wysoka jakość naszych mebli, niezawodność oraz dotrzymywanie uzgodnionych terminów realizacji przełożyły się na rosnącą liczbę współpracujących z nami klientów.

   Początki istnienia zakładu sięgają pierwszej połowy lat 80. Wówczas był to mały, usługowy zakład stolarski w Tomaszowie Lubelskim, który zajmował się głównie produkcją boazerii, klepek podłogowych oraz suszeniem tarcicy. Wraz ze zwiększonym zainteresowaniem wyrobami oraz usługami, chcąc zwiększyć możliwości produkcyjne, podjęliśmy decyzję o wybudowaniu tartaku w pobliskiej miejscowości - Bełżec.

   W roku 1991 zakład prywatny przekształcony został w firmę KAZET Sp. z o. o. istniejącą do dziś. Wraz z przekształceniem firmy, zmienił się również profil produkcji. Sztandarowym produktem naszej oferty stały się meble ogrodowe, głównie komplety piwne, których większość eksportowana jest na rynek zachodni. Wysoka jakość naszych mebli, niezawodność oraz dotrzymywanie uzgodnionych terminów realizacji przełożyły się na rosnącą liczbę współpracujących z nami klientów.

   W roku 1994, aby rozwijać i powiększać firmę, zdecydowano się na wykupienie zakładu stolarki budowlanej w Narolu. Po przystosowaniu zakładu do produkcji mebli, wszystkie etapy procesu produkcyjnego zaczynając od obróbki drewna okrągłego, poprzez jego suszenie oraz formowanie gotowych wyrobów realizowane są w naszym zakładzie. Staramy się aby nasze produkty były najlepszej jakości dlatego stale inwestujemy w rozwój parku maszynowego oraz we wdrażanie nowych technologii.

   Obecnie firma KAZET z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim posiada zakłady w trzech miejscowościach i zatrudnia kilkudziesięciu pracowników. Naszymi partnerami i dostawcami są renomowane polskie firmy takie jak ŚNIEŻKA, POLIFARB DĘBICA, SŁAWEX (ogólnopolska sieć Grupy PSB) czy LASY PAŃSTWOWE.

   Wysoka jakość surowca wykorzystywanego do produkcji mebli, nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz specjalistyczny park maszynowy gwarantują niezawodność naszych mebli oraz komfort ich użytkowania.

Zapraszamy do współpracy

tel. (84) 664 33 17
fax. (84) 664 33 17
kazet@kazet-meble.pl
KAZET Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 7
22-600 Tomaszów Lubelski
Copyright 2010 KAZET Producent mebli sosnowych Start | O firmie | Oferta | Meble ogrodowe | Wyroby z drewna | Kontakt Projekt i realizacja Mat-GRAF

Kazet, meble ogrodowe, ławy, stoły, obróbka drewna, komplety piwne, meble drewniane, stoły drewniane, meble sosnowe, ławki drewniane, ławostoły, Tomaszów Lubelski